Kosmetyki do włosów 2018

Kosmetyki do włosów 2018

Kosmetyki do pielęgnacji włosów to takie, które pomagają kontrolować właściwości i zachowanie włosów, dzięki czemu można je utrzymać w kontrolowany i pożądany sposób. Mogą to być:

  • Toniki do włosów to produkty, które mają ułatwić czesanie i stylizację włosów. Można je nakładać bezpośrednio na włosy lub przez aplikację na szczotkę lub grzebień. Bezpieczeństwo tych produktów zapewnia staranny dobór składników, które są bezpieczne dla tych produktów. Producenci przeprowadzają rozległe testy bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo tych produktów. Wśród przeprowadzonych testów znajdują się te, które zapewniają, że produkty nie są drażniące lub nie wywołują reakcji alergicznych.
  • Szampony i Płukanki to produkty przeznaczone do oczyszczenia włosów. Płukania mają na celu pomóc w kondycjonowaniu włosów po myciu szamponem. Niektóre preparaty to szampony i płyny do płukania w tym samym produkcie. Bezpieczeństwo tych produktów zapewnia staranny dobór składników, które są bezpieczne dla tych produktów.
  • Spraye do włosów są szybkoschnącymi cieczami rozpylanymi na włosy, aby utrzymać je na miejscu. Zawierają składniki, które przyklejają się do włosów i utrzymują je na miejscu przez krótki czas. Bezpieczeństwo lakierów do włosów ustala się przez dobór składników, które są bezpieczne i odpowiednie do tego celu. Ponadto ocenia się aerozole do włosów pod kątem ich potencjalnego działania na skórę głowy i podrażnienie oka.
  • Odżywki do włosów są używane, aby włosy były gładkie i jedwabiste. Produkty do odżywiania włosów są oceniane pod kątem ich zdolności do powodowania podrażnień skóry głowy i oczu.

Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów w 2018 roku, to warto wymienić tutaj kilka z nich, które w szczególności polecane są przez użytkowniczki, ze względu na niesamowite właściwości, które w rewelacyjny sposób oddziałują na włosy i skórę głowy. Które kosmetyki do włosów 2018 są warte uwagi?

  1. Szampon z odżywką Head & Shoulders Deep Moisture Collection – oprócz skutecznego usuwania łupieżu, nadaje włosom nieskazitelny połysk,
  2. Masło Carol’s Daughter Coco Crème Coil Enhancing Moisture Butter – dla prawdziwie określonych loków włosy muszą być nawilżone, a ten krem z olejkiem kokosowym załatwia sprawę,
  3. L’Oréal Paris Elvive Total Repair 5 Protein Recharge Treatment – naprawa włosów jest łatwiejsza, dzięki L’Oréal Paris Elvive Total Repair 5 Protein Recharge Treatment,
  4. Goldwell DualSenses Just Smooth Oil | Wygładzający olejek do włosów – olejek przeznaczony jest do pielęgnacji włosów puszących się i niesfornych. Skutecznie wygładza i zapobiega puszeniu się włosów. Obecny w składzie olejek z orzechów kukui intensywnie nawilża pasma, wyrównuje ich powierzchnię i wygładza. Dzięki temu splątane włosy łatwo się rozczesują i lepiej układają. Zapewnia natychmiastową kontrolę i uczucie niezwykle miękkich włosów pełnych blasku,
  5. Pure Care Dry Oil od Dove – To chyba jedyny kosmetyk, który momentalnie ujarzmia moje włosy. Nabłyszcza, ale nie pozostawia tłustej warstwy. Regeneruje, ale nie obciąża włosów.